Gwieździn,
190 000 PLN
Dom (Bliźniak) na sprzedaż , 80 m2
2 375 PLN /m2
Powierzchnia
80 m2
Liczba pokoi
3

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 557090
Powierzchnia: 80 m2
Powierzchnia działki: 1 600 m2
Liczba pokoi: 3
Ogrzewanie: inne
Cena za m2: 2 375 PLN
Cena: 190 000 PLN

Opis nieruchomości:

3 pokoje garaż dom bliźniak Gwieździn

Dom bliźniak w centrum wsi , parterowy, z poddaszem użytkowym. Parter: duży pokój z wyjściem na ogród przydomowy z tarasem, mały pokój przejściowy z oknami od ulicy, kuchnia i wejście główne( wiatrołap) oraz łazienka. Piętro/poddasze ma wejście z kuchni, korytarz prowadzi do pokoju, który można powiększyć o poddaszowe schowki (np garderoba). Stan do zamieszkania. Okna PVC, podłogi panele/terakota; ściany gładź. Przy domu działka około 200 m2, bezpośrednio przy ruchliwej drodze głównej i przejściu dla pieszych, osłonięta drzewami i krzewami.

Media: woda i kanalizacja gminna, ogrzewanie własne - piece kaflowe, w łazience piecyk gazowy, , w pokoju na piętrze kaflowa koza, ciepła woda bojler elektryczny w łazience. W miejscowości gaz ziemny, istnieje możliwość zamontowania nowej instalacji ogrzewania.

Działka z 14 ar z budynkiem gospodarczym położona 15 m od domu, z odrębnym wjazdem z drogi, ogrodzona siatką, z bardzo dobrym odjazdem. Na działce przedwojenny , zbudowany z kamienia budynek gospodarczy oraz garaż blaszak.

Lokalizacja : centrum na wsi, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, w miejscowości kościół. Najbliższe szkoły i urzędy oraz markety: Rzeczenica , Człuchów. W miejscowości dwa duże jeziora z otaczającymi je lasami (park krajobrazowy jezior Szczytno i Krępsko) oraz przepływająca przez jeziora Brda - uczęszczany szlak kajakowy i raj dla wędkarzy.

Istnieje możliwość sprzedaży tylko domu z działką 200 m2 w cenie 120.000 PLN.

Skontaktuj się z agentem :
Henryka Wilczyńska

Telefon : 502241031

henia@wilczynska.pl


Lokalizacja: