Łubianka,
75 000 PLN
Działka (Rolna) na sprzedaż , 3 254 m2
23.05 PLN /m2
Powierzchnia
3 254 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 317639
Powierzchnia: 3 254 m2
Cena za m2: 23.05 PLN
Cena: 75 000 PLN

Opis nieruchomości:

Działki w Borach Tucholskich, siedliska i zagrody w otulinie lasów.

Działka o powierzchni 3254 m2, posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej publicznej. Położona jest na terenie, dla którego nie obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Studium określa przeznaczenie jako grunty rolne z możliwą zabudową mieszkalną zagrodową. Zabudowa rekreacyjna nie trwale związana z gruntem. Użytki rolne RV. Media - woda z własnego ujęcia, kanalizacja własna, energia elektryczna - linia w granicy działki.

Lokalizacja - dojazd drogą Przechlewo - Przechlewko. Przechlewo - jezioro z plażą miejską , stanowiska wędkarskie, ośrodek Osir, zalew Brdy - uczęszczany szlak spływów kajakowych. Łubianka małe Kaszuby gmina Przechlewo. Lokalizacja z dobrym dojazdem, przy lesie, z dala od miejskiego zgiełku. W odległości 4 km jezioro Krasne, rezerwat przyrody z endemiczną roślinnością. W otoczeniu lasów, w pobliżu rzeka Lipczynka, niedaleko rzeka Brda, 4,5 km Przechlewo, 23 km Swornegacie, 30 km Człuchów, 35 km od Chojnice.

Infrastruktura : szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia, urząd gminy, przedszkole, kościół, markety spożywcze, sklepy. w miejscowości Przechlewo.

Sprawdzona OFERTA - Nie pobieramy prowizji od KUPUJĄCYCH. W naszej bazie znajdziesz aktualne oferty z Człuchowa, Chojnic i okolic.

Skontaktuj się z agentem :
Henryka Wilczyńska

Telefon : 502241031

henia@wilczynska.pl


Lokalizacja: